Испливаа фотографии од Северина стари 15 години: Некои работи многу се промениле од тогаш до сега!

13 јуни, 2021
779fca86b70aeeeef961

Пејачката Северина Којиќ неодамна го прослави својот 49-ти роденден, а многумина тврдат дека таа воопшто не старее. Сепак, се појавија некои фотографии стари 15 години, на кои Северина изгледа малку поразлично.

Носеше бел тексас елек и маица без ракави, додека носеше бели панталони. Црвен кармин таа и денес сака да носи, но нејзините веѓи се полни и се обликуваат поинаку.

 | Autor : Davor Puklavec/PIXSELL

Да потсетиме, Северина неодамна започна да објавува еден куп фотографии од одмор на Малдивите. Таа беше на одмор таму пред две години. Потоа уживаше со сопругот Игор Којиќ и синот Александар. Од тогаш многу работи се сменија во нејзиниот живот, особено во последната година откако судот донесе привремена мерка нејзиниот син да живее со неговиот татко Милан Поповиќ.

 | Autor : Davor Puklavec/PIXSELL

Во последните неколку месеци, бракот на Северина со Игор наводно падна во криза, бидејќи двојката не е снимена заедно од март минатата година, а порано беа неразделни. Тој период од пред две години беше период на идила за пејачката, која беше во одлични односи со семејството на Игор, па братучедот на Игор им се придружи на тој празник на Малдивите. Сепак, по карантинот што го спроведе во март во домот на родителите на Игор во Белград, пејачката повеќе не е во толку хармоничен однос со неговото семејство и неговите родители повеќе не ја следат на Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi