ЈА БАКНА ЈАВНО: Анастасија ја криеше својата врска, а сега покажа краток интимен момент со саканиот! (ФОТО)

28 февруари, 2021
anastasija

Само нека се сакаат…

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ, тргна по музичките стапки на нејзината мајка, и веќе доживеа голем успех со неколку песни.

Отсекогаш го привлекувала вниманието на јавноста, но и покрај тоа, успеала да го сокрие својот љубовен живот. Иако е многу активна на социјалната мрежа Instagram, Џорџе речиси никогаш не го покажувала.

Сепак, овој пат таа малку се опушти, па покажа дел од својата интимност.

Се чини дека семејството Ражнатовиќ беше на собир, Цеца дури зеде и микрофон, а Џорџе ја снимаше нејзината изведба преку телефон. Колку е опуштена Анастасија покажува нејзиното видео на споменатата социјална мрежа, од кое се гледа дека има насмевка од уво до уво.

Сепак, само кога Џорџе ѝ пријде и ја бакна во образ, таа целосно се стопи.

Еве како изгледаше:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi