Ја покажа и јахтата: Цеца објави многу интересно видео, а сите гледаа само во еден детал!

22 јули, 2021
download (1)

По спектакуларниот настап во Будва, којшто го одржа во саботата, пејачката го продолжи престојот во Црна Гора и сега ужива во заслужениот одмор.

Имајќи предвид дека и ќерката на Цеца, Анастасија, е во Црна Гора, пејачката поминува многу време со неа и нејзините пријатели.

Сепак, денес таа беше без Анастасија и уживаше на јахтата слушајќи ја песната на нејзиниот колега Халид Бешлиќ.

Цеца сними луксузен брод како плови со полна брзина преку Јадранското Море, а на крајот од снимањето, пејачката го покажа своето бујно деколте, од кое многумина не можеа да го тргнат погледот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi