ЈА ПРАШАА СЕКА ЗА НЕЈЗИНИОТ КОНФЛИКТ СО ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША – нејзиниот одговор ги остави сите во неверување!

12 март, 2021
screenshot_from_2021-02-27_22-27-26

„Мислам дека сите го надминавме тоа.

Пејачката Сека Алексиќ на својот Instagram профил зборуваше за односот со нејзината колешка Јелена Карлеуша, со која не зборуваше со години, а никој не го очекуваше она што го кажа.

Следбениците на Сека прашаа „дали таа ги закопала секирите со Карлеуша“, а кога одговори, следеа бројни коментари.

– Гледам дека го следиш Зоран (пр. Бирташевиќ, пријател и соработник на Јелена), дали се закопани воените секири од ЈК? ја праша следбеникот.

– Пред многу време. Мислам дека сите го надминавме тоа – му одговори пејачката.

– Многу ми е мило што ти и Ј.К. сте добро, навистина би сакал сето тоа да биде добро – прокоментира друг следбеник на Сека.

– Мислам дека човекот сфаќа некои работи во текот на целиот живот, создава семејство, расте, сето тоа влијае да размислуваш поинаку – му одговори Сека.

Да потсетиме, Алексиќ јавно ја поддржа Јелена во 2019 година, кога минуваше низ најтешкиот период во нејзиниот живот. Очигледно, врз основа на објавата на Сека, таа и Карлеуша го оставиле конфликтот зад себе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris