„ЈАС БЕВ ТАТКО И МАЈКА“ Ѕвездата од серијата „Игра на судбината“ за време на студиите роди син, а таа никогаш не и откри на јавноста кој е неговиот татко!

27 март, 2021
ммм

Познатата актерка Милица Милша зад себе има успешна манекенска кариера, а многумина ги изненади кога отиде чекор подалеку и дури се појави на насловната страница на „Плејбој“.

Милица беше Мис на Канскиот фестивал, а исто така беше успешна и во моделирањето – две години по ред ја доби наградата „Венера“, како најубава и најдобра манекенка на СФРЈ – избрана од читателите на „Практична жена“ “список. Таа исто така беше фотомодел – со над 300 насловни страници.

Покрај насловната страница на познатиот „Плејбој“, таа се појави и во над триесет реклами. Освен во актерството и манекенството, Милица се обидуваше и во режијата.

За време на студиите, Милица го роди синот Антонио и никогаш не и откри на јавноста кој е неговиот татко.

Бев во четвртата година на студии кога се породив првите шест години, односно додека Жарко не стана дел од нашите животи, јас бев и неговиот татко и мајка. Имаше многу убави и тешки моменти, како што тоа обично се случува во животот, но имав огромна помош од моите родители, кои во тоа време беа „душек“ на кој можев да го ставам целиот товар. Само ќе ти го кажам фактот дека Антони е роден на 9 април, а на крајот на мај играв со матурата во Ателје 212. Не би можел да го сторам тоа без огромна поддршка од мајка ми и татко ми – еднаш рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris