Јелена Карлеуша итно примена во Ургентниот центар

25 јуни, 2021
jk-urgentni-830x0

Карлеуша ја доби потребната медицинска нега во Ургентен центар

Поп-sвездата Јелена Карлеуша беше итно примена во Ургентниот центар поради компликации поради каснување од оса.

По каснувањето од оса, пејачката започнала да отекува и да се гуши, поради што и требала медицинска помош.

Јелена била итно примена на Ургентно, каде ја добила целата неопходна грижа, а на нејзиниот Инстаграм профил јавно им се заблагодари на вработените кои и помогнале.

– Им благодарам на прекрасните луѓе од Ургентниот центар … Понекогаш каснувањата од оса се претвораат во гушење и отекување… Но, и во средби со прекрасни луѓе кои спасуваат животи – напиша Јелена.

Карлеуша објави и фотографија од Ургентниот центар на која се гледа како прима инфузија на болнички кревет.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi