Јелена Карлеуша во црно пристигна на погребот на Марина Туцаковиќ

29 септември, 2021
1632908939426-sahrana-marina-tucakovic-foto-marko-jovanovic-09-830x0

Јелена и Марина беа пријателки и соработници

Како нејзина блиска пријателка, поп -sвездата дојде да ја испрати Марина на вечен одмор. Карлеуша пристигна во црни панталони и црна ролка.

Нејзиниот пријател носеше голем венец од бели цветови.

– Маки моја… Барам зборови… Во овој ус**н живот полн со болка, страдање и тага, остави најубава трага… А за тоа веројатно вредело да се живее… Ти благодарам за се – напиша Јелена по веста дека Марина почина.

Да потсетиме, Марина почина на 19 септември, на 68 -годишна возраст, во КБЦ Д -р Драгиша Мишовиќ, по тешка борба со болеста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris