Јелена Карлеуша во фустан со големина на марамче: Оваа фотографија предизвика бура на социјалните мрежи (ФОТО)

2 март, 2021
6f7b78bee92bd777531c43d9603f8aebd19e543b

Навикнати сме на необични комбинации на облека од Јелена Карлеуша, а оваа е особено интересна.

Кралицата на стилот и истовремено сексапилот, Јелена Карлеуша, уште еднаш ги воодушеви своите обожаватели со провокативна комбинација на облека.

Таа на својот Instagram профил сподели фотографија на која е облечена во „фустан со големина на марамче“.

Занесната русокоса ги истакна сите свои адути и предизвика лавина коментари со својот провокативен фустан. Некои се бесконечно воодушевени од појавата и изгледот на Карлеуша, додека неколкумина оставија негативни коментари.

Без сомнение, Јелена е жена која ве остава без здив, како со својот изглед, така и со ставот и харизмата што ја поседува.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris