ЈЕЛЕНА РОЗГА ЗАБОРАВИ КАКО СЕ СТАРЕЕ! Пејачката прослави уште еден роденден, а никогаш не изгледала подобро!

24 август, 2021
mac-nagrade-stefan-stojanovic-8

Како мала ги тепала момчињата, а сега им ги крши срцата.

Една од најпопуларните и најубави пејачки и сон на многу мажи, Јелена Розга е родена и израсната во Сплит, а со својата харизма и убавина го плени и заведува целиот регион.

Во една прилика откри дека била многу немирно дете, дека имала премногу енергија, како и дека обожавала балет, и секој ден танцувала низ станот и мислела дека ќе ги излуди своите родители.

Иако била кревка, тоа не ја спречило да се степа со момче од улицата.

“Се уште се сеќавам на кавгата со мојот пријател Андро и се надевам дека нема да се налути кога ќе го прочита ова. Имено, тој ме турна и јас само паднав на подот, а кога станав истрчав кон него толку бесно што тој од страв се качи на дрво пред својата куќа. Со денови не доаѓаше кај нас, па мајка ми ме праша: „Јелена, каде е Андро?“, И додека молчев, сфати дека нешто не е во ред“, се присети Јелена во една прилика…

Од 2015 до 2017 година, Розга беше во врска со Стјепан Хаузер. Двојката се вери на почетокот на 2016 година, а Јелена изјави дека не размислува да влезе во брачна заедница, без оглед на свршувачката.

Во текот на 2017 година, ретко ги гледавме во јавност, а подоцна Јелена потврди дека раскинале.

Јелена Розга има нова љубов од Србија

Неодамна медиумите објавија дека таа наводно е во врска со сограѓанинот Иван Пажанин, еден од најпознатите хрватски готвачи, кој долго време ја има титулата на „позна sвезда“, но убавата пејачка тоа никогаш не го потврдила.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi