ЈЕЛЕНА ТОМАШЕВИЌ И ИВАН БОСИЉЧИЌ УЖИВААТ НА МОРЕ: Погледот од терасата им е сон, а еден ДЕТАЛ кажува се за нивната љубов! (ФОТО)

15 август, 2021
1884937_dragana-mirkovic02-damir-dervisagic_ls

Иван Босиљчиќ и Јелена Томашевиќ се еден од најхармоничните брачни парови на регионалната сцена, а сега пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографија од нивното летување.

Ivan Bosiljčić, Jelena Tomašević

Имено, тие двајца позираа на терасата во својот апартман, видно расположени, додека зад нив се простираше поглед кон морето.

Јелена ја крена едната рака, додека нејзиниот сопруг ја држеше за другата.

„Најдобар, најубав, најдраг, заслужен одмор“, „Колку е убава“, „Најслатки сте“, „Уживај Јелена, убаво да си поминете“, беа само некои од коментарите под фотографијата.

Jelena Tomašević, Ivan Bosiljčić
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi