ЈК во смртоносна комбинација: Снимката гори на Инстаграм! Погледнете како изгледа!

14 март, 2021
јк

Поп-пејачката Јелена Карлеуша повторно реши да ги остави сите без здив кога објави нови фотографии на социјалните мрежи во неверојатниот стајлинг што го избра за фотосесија.

Имено, ЈК ги маѓепса своите следбеници на својот профил на Инстаграм кога се појави во тесен фустан со змиски отпечаток.

Покрај ова, таа носеше и маска што беше идентична како и парчето облека во кое беше фотографирана, а нејзините нозе и совршениот задник излегоа во преден план.

Дури и сега нејзините обожаватели не можеа да не се осврнат на овој провокативен изглед на ЈК.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris