Јосипа Лисац воодушеви со виртуелениот концерт!

15 февруари, 2021
809659908186943

Уникатниот виртуелен концерт на Јосипa Лисац, одржан синоќа, едногласно ја воодушеви бројната публика ширум светот.

На Денот на вљубените и нејзиниот роденден, датумот на кој обично настапува Јосипа Лисац, оваа година пристигна и нејзиниот премиер онлајн проект, покажувајќи колку е супериорна во овие специфични услови.

Одличен концерт отворен со антологија „Што ме прави среќен“ и затворен со пророчката „Од почеток“ донесе префинет пресек на некои од најважните дела во кариерата на Јосипа, со почит кон стари и нови дела, вклучително и „O jednoj mladosti“, „Magla“, „Hir, hir, hir“, „1000 razloga“, „Danas sam luda“, „Ležaj od suza“, „Gdje Dunav ljubi nebo“.

Воодушевените коментари го преплавија cat box на платформата на Ентрио на која се гледаше stream, како и социјалните мрежи на Јосипа, главно со коментари за изведбата, но и со поздрави од целиот свет. Билетите за оваа ексклузивна средба со нашиот најголем музички уметник се продадени, имено, во повеќе од 30 земји, на повеќе континенти.

Снимката на концертот ќе биде достапна за гледање најдоцна до полноќ од 15-ти понеделник до вторник на 16-ти февруари, за сите купувачи на билети кои веќе го сториле тоа, но и за оние што само планираат да го купат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi