ЈОВАНА И ЖЕЉКО ЈОКСИМОВИЌ ЖИВЕАТ ОВДЕ? Ќерката на пејачот го покажа ЗГОДНОТО ТЕЛО, а еве во каква ВИЛА УЖИВА познатиот ПАР (ФОТО)

8 јули, 2021
433350_screenshot-7_f

Водителката Јована Јоксимовиќ и нејзиниот сопруг, славниот пејач Жељко Јоксимовиќ ретко ја делат приватноста, а сега ќерката на пејачот изнесе еден детал

Имено, никој досега немал можност да види фотографии од нивниот дом во српската престолнина.

‘Ќерката на Жељко Јоксимовиќ, атрактивната Мина Јоксимовиќ, сега сподели фотографии од вилата на социјалните мрежи.

Мина се „фотографираше“ во базенот во дворот, додека зад неа се наоѓа куќа која има голем балкон и базен. Јоксимовиќ позираше во костим за капење и ги воодушеви следбениците кои ја пофалија во коментарите под објавата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi