Како да се договориле: Сања Маринковиќ, Јелена Карлеуша и Весна Џогани го следат истиот моден тренд, која изгледа подобро?

26 јули, 2021
92f8e2530d1d63010895e1b8d287c17e3827192b

Оваа недела Сања Маринковиќ, Јелена Карлеуша и Весна Џогани се одлучија за костими за капење во неонска варијанта. Очигледно, сите три дами ги следат светските модни трендови.

Водителката Сања Маринковиќ, која е на одмор во Белек, за време на крстарењето, се одлучи за едноделен костим за капење, со необичен дизајн. Со голем отвор во стомакот, Сања можеше гордо да ги покаже извајаните стомачни мускули на кои работеше напорно. Долниот дел од костимот за капење е портокалов, додека горниот е розов, а обете бои се во неонска варијанта. Боите совршено го истакнуваат прженото тело, а Сања тоа добро го знае.

Јелена Карлеуша на својот профил на Инстаграм сподели фотографија на која вежба јога, во неонски костим за капење со корсет во животински отпечаток. Пејачката уште еднаш покажа дека е во првите редови на српската модна сцена и секогаш носи допир на екстраваганција и авангарда.

Пејачката Весна Џогани се одлучи за класичен, триаголен модел на дводелен костим за капење. Во неон-розова боја, со портокалова шамија околу половината, Весна изгледа одлично и изгледа дека се договорила со своите колеги што се однесува до изборот на боја.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi