Како изгледа Анастасија Ражнатовиќ без шминка

9 јуни, 2021
1602096033712-1024x683

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави видео во кое позира без шминка, во домашно издание.

На објавеното видео, Анастасија ја имаше пуштената брановидна коса, без шминка, во маица.

Судејќи според снимката, младата пејачка позираше во утринско издание, а на снимката ја означи и локацијата. Имено, таа моментално е во Нови Сад, од каде потекнува нејзиното долгогодишно момче Ѓорѓе Кулјиќ.

Пред околу десетина дена, Анастасија објави два сингла – „Извини“ и „Готово“, а ги промовираше истиот ден на прославата на нејзиниот роденден, на 25 мај.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi