КАКО ОД МАЈКА РОДЕН! Кристијан ги заборави својата сопруга и камерите, па ја покажа својата ГОРДОСТ! (ФОТО)

16 мај, 2021
180631_kristijan-golubovic-260201-photo-e-stock-milos-rafailovic_iff

Иако сме навикнати на фактот дека во реалното шоу тоа се најмногу задругарките кои не се двоумат да се соблечат пред камерите, сега истото го стори и Кристијан Голубовиќ.

Во последните неколку дена, Кристијан Голубовиќ целосно се опушти во шоуто, а во неколку наврати имаше жестоки сцени со својата нова девојка Кристина.

На задругарот новата врска толку многу му одговара што освен што заборави дека има сопруга дома, заборави и дека е под надзор на камерите, како и бројните гледачи.

Додека Кристина одеше да се истушира ​​по втората нивна жестока акција во кревет, тој ја следеше. Во тој момент тој беше потполно гол и ја покажа својата истетовирана гордост пред милионите гледачи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi