КАКОВ БУМ! Милош Биковиќ ја покажа НОВАТА ДЕВОЈКА?! Мистериозни фотографии ги запалија социјалните мрежи (ФОТО)

10 август, 2021
058ac5a136a85eb72033f281967e90fd6debb1ba

Актерот Милош Биковиќ, по драмата со поранешните девојки кои го обвинија дека некоректно се однесувал кон нив додека биле во врска, пронашол мир на летен одмор.

Судејќи според објавените фотографии, пронашол и нова девојка!

Само неколку дена по силните обвинувања од поранешните девојки, Милош Биковиќ на својот Instagram профил сподели мистериозна слика, на која се гледа девојка која ја скокотка фантазијата на сите.

Милош застана да направи селфи во тесната улица на морскиот град, а зад него се гледа девојка. Ако бидеме искрени, можете да ја видите нејзината зелена трендовска чанта, но ако сакал да не биде на сликата, Милош сигурно ќе се обидел да ја избегне.

Во исто време, тој објави фотографија на својата „инста приказна“ во која се фотографирани две лежалки на напуштен дел од плажата во самрак.

Се разбира, поентата е во парот што ги заземал. Сигурно наскоро ќе дознаеме која е девојката до него.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi