КАКОВ ЛУКСУЗ ВО 6 СЛИКИ: Лепа Брена со синот и снаата во Дубаи, а сите зборуваат за нејзината фотографија од јахтата, згодна до болка во костим за капење

9 мај, 2021
Promocija pesme i spota Lepe Brene

Пејачката Лепа Брена сподели фотографии од Дубаи на својот Инстаграм профил.

Таа објави 6 фотографии на кои се гледа како ужива во потполност на едно луксузно патување.

Брена во хотел, Брена на јахта во костим за капење, Брена со семејството и пријателите на ручек.

Популарната пејачка на патувањето ја придружуваа нејзиниот син Виктор и неговата девојка Сандра Милјаковиќ.

А коментарите под фотографиите само се редеа.

„Дали е можно да изгледаш толку добро во костим за капење?“, „Царица“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi