КАКОВ ШОК! Цеца и Јеца заедно во жирито на „Ѕвездите на Гранд“?! Погледнете како изгледа „ПЕКОЛОТ“! (ВИДЕО)

11 октомври, 2021
6bb35bec89caedfd23fb03707cf9f1bc312f9170

На социјалната мрежа ТикТок се појави видео во кое обожавателите ги монтираа Цеца и Јелена на истото место, во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.  Урнебесното видео стана вирално, многумина за миг помислија дека ова е вистина, односно дека се случило невозможното.

Сепак, монтираната снимка ги насмеа сите

Инаку, на офоцијалната страна на „Гранд“ се уште како член на жирито стои запишана Јелена Карлеуша, а името на Цеца воопшто не внесено.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris