Карлеуша ги има најдобрите велигденски украси на сцената (ФОТО)

2 мај, 2021
1619952354-Untitled-1-750x513

Поп-sвездата Јелена Карлеуша ја воодушеви локалната јавност со видеа од нејзините велигденски украси.

Во куќата скоро и да нема простор што не е украсен со јајца, зајаци и велигденски работи.

Пејачката, инаку позната како некој што посветува многу внимание на украсите за празниците во нејзиниот дом, сега се надмина себеси – изјавуваат обожавателите.

Јелена Карлеуша објави десетици видеа на своите стории на Instagram на кои го покажува својот дом за Велигден.

Фотографиите можете да ги видите во галеријата подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi