Карлеуша го покажа раскошниот задник: Занесена во позирањето, за малку ќе паднеше! (ВИДЕО)

25 јануари, 2021
jk

Пејачката Јелена Карлеуша, на социјалната мрежа Инстаграм објави видео од скалите на семејната вила каде позираше пред објективот на фотоапаратот.

Фокусот беше на раскошниот задник на Карлеуша, кој беше особено нагласен од сината креација што Јелена ја одбра за оваа пригода.

Поп дивата се занела во позирањето, што во еден момент се сопна и за малку ќе паднеше, но штом ја врати својата рамнотежа, продолжи да го прави она во што е најдобра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris