Карлеуша го запали Инстаграм во фустан од 30 евра

22 август, 2021
Jelena-Karleusa

Пејачката Јелена Карлеуша позираше во исечен фустан, модниот бренд ја прогласи за манекенка!

Пејачката Јелена Карлеуша повторно направи хаос на социјалните мрежи позирајќи во долг, портокалов фустан, кој и покрај „силниот“ материјал, не успеа да сокрие ништо.

Облечена во тесен фустан кој ги откри нејзините облини, Јелена порача дека „сите жени се убави без разлика на големината и бројот што ги носат“ и предизвика лавина коментари.

Погледнете ги сликите:

Модниот бренд чиј фустан го носеше Јелена ја вклучи меѓу моделите на својата веб-страница, а истиот фустан го креирала познатата Инстаграм ѕвезда Деми Роуз.

Погледнете како изгледа „Јелена манекенката“:

Jelena Karleuša na sajtu prettylittlething
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi