Карлеуша им ја исполни желбата на многу мажи со новата фотографија: Клекната во брутална поза, и тоа во бикини

15 јули, 2021
jk-830x0

Пејачката ја загреа температурата на овој веќе претопол ден со жешко издание

Поп-sвездата Јелена Карлеуша во минијатурно бикини им ја исполни желбата на многу обожаватели бидејќи нејзините атрибути и од предната и од задната страна се гледаат од овој агол.

Јелена позираше клекната на нозе, а носеше бикини со лентички кои откриваа повеќе отколку што ги покриваа волшебните облини на пејачката, но и нејзините атрибути.

Карлеуша беше фотографирана од страна, така што во кадарот се наоѓаат нејзините „најопасни“ делови од телото, кои многумина сакаа да ги видат на една слика.

Пејачката ја загреа температурата на овој веќе претопол ден со жешко издание, а реакциите и пофалбите за нејзиниот изглед само се нижат.

„Совршена си!“, „Никогаш подобро тело“, „Бомба!“, „Може да добиеш срцев удар од ова“, „Конечно да се гледаат и задникот и градите“, „Гориш во бикини“,„ Не знам каде да гледам“, „Се знае која е најдобрата риба“, „Изгледаш брутално“, се некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi