Карлеуша има силикони во задникот? (ФОТО)

22 февруари, 2021
pjimage-94

Повеќето се согласија дека Јелена објавува фотографии секој ден кои немаат речиси никаква врска со реалноста, а на последната фотографија, пишуваат следбениците, таа повторно сезаигра“.

Покриј се, ќе настинеш, е еден од коментарите што ја насмеа Јелена Карлеуша (42) на Instagram.

Српската пејачка ја следат повеќе од 2,3 милиони луѓе на таа социјална мрежа. Јелена Карлеуша се нарекува „Кралица на Србија“. Таа често ги почестува своите обожаватели со голи фотографии на кои е повеќе соблечена отколку облечена.

Овој пат го покажа задникот од профилот, па се водеше полемика дали го зголемила задникот со силикони. Бројни следбеници пишуваат дека е очигледно дека таа ги зголемила градите, како и усните.

Секако, таа пристигна на снимањето во брендирани патики со потпис на Louis Vuitton, за кои плати околу илјада евра.

Бројни следбеници со години коментираат за тоа како пејачката пронашла спас во сите видови алатки за стеснување на половината и бутовите, пеглање на телото за да се скрие целулитот, стриите или масните наслаги, намалување на носот или додавање на six pack на стомакот.

Повеќето се согласија дека Јелена објавува фотографии секој ден кои немаат речиси никаква врска со реалноста, а на последната фотографија, пишуваат следбениците, таа повторно се „заиграла“.

И додека едни пишуваат дека повторно отишла на естетска операција, други коментираат дека има премногу слободно време, па затоа си игра малку во Фотошоп.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi