КАРЛЕУША НАПРАВИ ШОУ ВО „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД“: Се качи на маса во прекраткиот минич, па заигра на народна музика! (ФОТО, ВИДЕО)

4 април, 2021
karleusa-marija-serifovic

Заигра на народна музика.

Натпреварувачите во шоуто „Ѕвездите на Гранд“, Срѓан Станиќ и Јусуф Шинголи, го размрдаа целото жири, а Јелена Карлеуша направи вистинско шоу.

Карлеуша се качи на масата и играше во прекраткото мини здолниште додека Марија Шерифовиќ ја прскаше со вода.

Срѓан и Јусуф ја испеаја истата песна на Љуба Аличиќ „Некада смо ти и ја“ како втора песна и создадоа целосен хаос во студиото. Карлеуша играше на масата, а Марија помагаше со „специјални ефекти“, па ја испрска со вода, додека Снежана Ѓуришиќ и Вики Миjковиќ радосно аплаудираа.

Срѓан и Јусуф го воодушевија жирито и ги добија сите шест гласови, по што Саша Поповиќ им предложи да ја испеат заедно песната.

„Нема гласање! И двајцата одат понатаму”, рече Саша Поповиќ, членовите на жирито се согласија со неговата одлука, а Марија додаде дека кандидатите биле „цареви“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi