Карлеуша објави секси снимки од бекстејџот во различни стајлинзи!

6 февруари, 2021
jelena-karleusa-foto-marko-jovanovic-36-460x0

Пејачката ги изненади своите следбеници на својот профил на Инстаграм, најмногу со видеото на кое оди како на модна писта.

Поп дивата Јелена Карлеуша објави компилација од снимки од нејзините најнови стајлинзи од снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд“.

Дневник од бекстејџот! „Ѕвездите на Гранд“, емисија број 1 во Југоисточна Европа. Ќе продолжи… – напиша Карлеуша.

Во едно видео, прикажани се 5 нејзини стилови, тие најсвежите, кои ги понесе на последните снимки од споменатата шоу програма.

Судејќи според коментарите на фановите од претходните денови, тешко е да се заклучи кое издание им се допаднало најмногу.

Секако, оној што привлече најголемо внимание беше стајлингот „зебра“, имајќи предвид дека Јелена имаше провиден градник под сакото и многу од тоа јасно се гледаше.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi