КАРЛЕУША ПОВТОРНО ПРОВОЦИРА Ги рашири нозете во фустан со провокативен крој, а само една тенка лента ја дели од топлес (ФОТО)

27 јуни, 2021
Screenshot_2

Промовирајќи лесен летен фустан, Јелена Карлеуша објави фотографија која малку ѝ остава на фантазијата.

Поради длабокиот шлиц, таа ги покажа нозете во сиот свој сјај и бујното деколте го држи само тенка лента. Во коментарите, покрај бројните емотикони пламен, бомби, заљубени очи и ислпазени јазици, имаше и такви кои ја нарекуваат кралица на летото и божица (поточно Афродита).

Некои од обожавателите посакаа да можат да се најдат само еден ден во кожата на нејзиниот сопруг.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi