КАРЛЕУША САКАШЕ ДА ИСПАДНЕ СЕКСИ СО ПИТОН ВО РАЦЕТЕ, ПА СЕ ИСПЛАШИ: Фотографиите се ТОП, но видеото ја откри реалноста (ВИДЕО+ФОТО)

12 мај, 2021
184985305_832257004339730_4696678183073931363_n-e1620827546988

Пејачката беше видно исплашена, но сакаше да го надмине стравот поради добрите фотографии на социјалните мрежи

Јелена Карлеуша на Instagram објави фотографии и видеа на кои позира со питон.

Сопственикот ѝ ја стави змијата околу телото на пејачката за време на паузата на снимањето на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Иако изгледа одлично на фотографиите, видеото покажува колку е исплашена и како постојано прашува дали питонот може да ја гризне.

И покрај стравот, Јелена накратко го надмина стравот поради добрите фотографии на социјалните мрежи.

Очекувано, видеото предизвика многу реакции кај нејзините обожаватели.

„Бритни Спирс на апарати“, „Прв пат ја гледам Јелена како се плаши од нешто“, „Сè за добра фотографија, леле“, се дел од коментарите на видеото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi