Карлеуша се расплака на среде емисија: Вие мене не ме почитувате!

10 јуни, 2021
1623325131-Zvezde-Granda-Promo-Emisija-71-YouTube-0-34-750x422

Јелена Карлеуша се расплака за време на четвртфиналната емисија на „Ѕвездите на Гранд“, каде што е дел од жирито.

На видеото за најавата на емисијата што ќе се емитува во сабота, Карлеуша е потресена и плаче затоа што жирито донесе одлука да не пушти понатаму една натпреварувачка.

„Дали Јелена плаче?“, шокирана праша Марија Шерифовиќ.

„Никогаш не заплакала“, додаде Вики Миjковиќ.

„Јелена плаче … Јас тврдам дека вие на единствената девојка што може да биде sвезда, вие ѝ ги исековте крилјата на најглупав можен начин“, рече Карлеуша која плачеше, а потоа Снежана Ѓуришиќ ѝ одговори:

„Сѐ се плашам дека ако седеше тука, ќе дадеше глас на ова“, извика Снежана, а потоа Јелена продолжи:

„Исто така, покажавте дека не ме сакате и почитувате толку многу“, рече таа видно вознемирена и плачејќи, на што членовите на жирито се побунија и се обидоа да ја одвратат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi