Карлеуша се соблече до крај, а потоа облече мини плетен костим за капење

19 јуни, 2021
pjimage-3

Пејачката сподели фотографија на која само со раце ги покрива градите. Реакциите на нејзините следбеници беа поделени. За некои е прекрасно, за други е толку невкусно

Самопрогласената „Кралица на Србија“ Јелена Карлеуша (42) повторно ги поместува границите на социјалните мрежи со своите разголени фотографии.

Првата фотографија со која шокираше неделава, ја покажува во профил и целосно гола. Единственото нешто што го носи е шминка, а нејзините бујни гради се делумно покриени со нејзините раце. Го напиша само зборот ‘Таа’ во описот.

– „Брутално добро“; „Те молам, спушти ги рацете надолу“; „Божица“ – се некои од позитивните коментари.

24sata

Сепак, не секој е воодушевен од ваквите фотографии кои не оставаат ништо на фантазијата. Некој се пожали дека „премногу се гледа“ и еден следбеник рече „не е убаво“.

– Дали е ова нормално за една мајка – згрозено напиша еден од следбениците, а друго лице додаде дека „тука има мали деца“.

Ваквите хејтерски коментари воопшто не ја допираа Карлеуша, па таа се појави во следните три објави во мал дводелен костим за капење, кој едвај успеа нешто да сокрие.

24sata

– ‘Легендо те сакам’; „Нема повеќе од ова“; „Тигрица“ – нејзините фанови беа воодушевени.

– Жено, можеш да зимаш пари за ова, и ти поставуваш сè бесплатно – коментираше некој и додаде тажни емотикони.

24sata

На горниот дел од нејзиниот костим за капење беа плетени примероци на бели цвеќиња и листови канабис, на што Јелена привлече внимание со описот ја фотографијата. Гаќичките имаат виножито однапред и срце одзади.

„Мала гори како марихуана“, напиша Јелена.

24sata

Повеќето се согласија дека Карлеуша „гори“, а некој и напиша дека е „волшебна и неодолива“.

„Бабо, облечи се“, критикуваше еден од обожавателите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi