КАРЛЕУША СЕ ЗАТЕГНА ВО КОРСЕТ И ГИ ПОКАЖА НЕРЕАЛНИТЕ ПРОПОРЦИИ: Фановите беа загрижени; ‘‘Жено, имаш ли органи?’

19 мај, 2021
182870401_216574486597729_3719637276309615785_n-e1621358565865

Пејачката го покажа своето убиствено тело во уште една ризична комбинација

Јелена Карлеуша со својот пост уште еднаш го доведе Инстаграм до степен на горење.

Имено, 42-годишната пејачка позираше во корсет, со подигната бела маица покажувајќи го долниот дел од градите. Таа ги соблече и пантолоните, што дополнително ја заскокотка фантазијата на нејзините следбеници.

„Религиозно го тренирам струкот“, напиша таа во описот на фотографијата, која собра повеќе од 40 000 лајкови за еден час.

Уште едно жешко издание на пејачката ги инспирираше следбениците во коментарите.

„На крајот, ќе има подобар струк и подобри колкови од Ким, иако Ким направи апсолутно сè“, „Жено имаш ли органи?“, „Не сум жив“, „Ако имав такво тело, ќе се сликав гола“,  „Добро, Барби, смири се“, напишаа тие.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi