Карлеуша во бикини, а позите се опасни како „темпирана бомба“!

20 февруари, 2021
jk3-460x0

Поп-sвездата Јелена Карлеуша (42) изненади со необичен, но истовремено и бомбастичен стајлинг и фигура што ја донесе до совршенство.

Јелена позираше во патики, длабоки чорапи, топ што не ги покрива градите, како и верувале или не, во минијатурно бело бикини.

Комбинацијата на Карлеуша разлути многу луѓе, а проѕирните ремени од бикините предизвикаа забрзано чукање на срцето кај некои припадници на посилниот пол, па многумина напишаа дека му завидуваат на сопругот на Јелена, Душко Тошиќ, бидејќи неговата сопруга изгледа одлично.

На фотографијата не беше прикажана една ЈК, туку три, фотографирана во иста комбинација, но со различни пози и агли, па многумина велат дека нејзината прва верзија (прва од лево) е најпровокативна, но и најопасна за „здравјето“.

“Жена како вино, колку е постара, толку е подобрљ”, „ Каква бомба! “, „ Медалско тело “, „Срцето скоро ми застана “, „ Што е ова? Дали сте реални? “, „ Благо на Тошиќ, јас сум малку љубоморен “, се некои од коментарите.

Инаку, Јелена веќе неколку дена ужива со сопругот во Турција, а снимките од пенливата бања ги покажа на подарокот што го доби од Душко.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi