КАРЛЕУША во НЕВЕРОЈАТНО издание: Видео за кое цел Балкан зборува – Јелена за време на снимањето на спотот „Марихуана“!

16 март, 2021
јкјк

Пејачката Јелена Карлеуша направи хаос пред три години, кога се појави гола во новиот спот на „Милиграм“ за песната „Марихуана“, во кој пееше, пцуеше и го покажа задникот.

Taa наскоро беше обвинета за промовирање на недозволени супстанции, по што таа напиша дека тоа е за „медицински цели“.

Погледнете како изгледаше:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris