Карлеуша во секси издание ги погали гениталиите на статуата во близина на еден ресторан: „За добра среќа и пари!“

8 јуни, 2021
jk3

Токму на ова место на статуата ја јарецот има ѕвона, а Јелена ги погалила „за среќа и за пари“, како што вели на видеото…

Српската пејачка Јелена Карлеуша (42) објави видео во кое се приближува до статуата на јарец пред ресторан и ја гали по тестисите.

Имено, ѕвоната се наоѓаат токму на тоа место, а Јелена ги погалила „за среќа и за пари“, како што вели на видеото.

„За добра среќа“, напиша таа под објавата, додавајќи детелина емотикон.

Покрај со галењето, пејачката го привлече вниманието и со стајлингот.

Овој пат носеше фустан со процепи на стомакот, кој беше врзан околу вратот. Тенкиот материјал едвај ги покри нејзините бујни гради.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi