КАТАРИНА ГО ПОКАЖА ТРУДНИЧКИОТ СТОМАК ВО ТЕСЕН ФУСТАН! Пејачката во 5-тиот месец игра како да не е бремена! (ФОТО)

15 јули, 2021
406471_screenshot-22_f

Катарина Грујиќ наводно е на почетокот на 5-тиот месец од бременоста, а таа и нејзиниот свршеник, фудбалерот Марко Гобељиќ, засега не се огласуваат по овој повод.

Пејачката синоќа настапи во Црна Гора, а по тој повод многумина обрнаа внимание на нејзиниот изглед. Катарина се појави во еден клуб во Игало, каде што настапи, во црн фустан со видлив труднички стомак според пишувањата.

Пејачката се чувствува одлично, со оглед на тоа што не и недостасуваше енергија на сцената и цело време танцуваше со насмевка на лицето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi