Катарина Грујиќ конечно го покажа ТРУДНИЧКИОТ стомак: Пејачката блеска во благословената состојба (ФОТО)

12 септември, 2021
316513_123_ff

Пејачката истакнува дека најубавиот момент во нејзиниот живот бил оној во кој одлучила да се оствари во улогата на мајка.

Пејачката Катарина Грујиќ неодамна застана на лудиот камен со избраникот Марко Гобељиќ, а на интимната церемонија присуствуваа само семејството, блиските пријатели и кумата Андреана Чекиќ.

Церемонијата се одржа на имотот на Наташа Беквалац во Ченеј, од каде пејачката сподели само неколку фотографии.

Иако неколку месеци ја криеше својата бременост, Катарина одлучи да и признае на публиката во третиот триместар дека во декември ќе им се придружи девојче по име Катја.

Таа, исто така, сподели фотографија на која се гледа трудничкиот стомак преку својот профил на Инстаграм, а потоа следеше емотивна порака.

“Најубавиот момент во животот за мене е кога со саканата личност го споделив тоа мало суштество, мешавина од нас двајцата доаѓа на светот. Таа среќа и чувство не можат да се опишат! За мене, започнува нов живот, поубав, исполнет, поодговорен, посреќен! Едвај ја чекаме нашата принцеза.“- напиша пејачката.

Целото семејство едвај чека да ја запознае наследничката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi