КЕБА ПРВ ЈА ПРОБА СВОЈАТА ПРИРОДНА ВИЈАГРА Веднаш ги сподели своите први впечатоци, мажите воодушевени – неговиот производ СЕ ПРОДАВА КАКО АЛВА!

1 април, 2021
Screenshot_7

Презадоволен е од ефектот!

Драган Којиќ Кеба неодамна започна нов бизнис – започна да се занимава со алтернативна медицина и произведува разни мелеми од лековити билки и слични производи, за кои зборуваше јавно за медиумите.

– Јас сум веќе претприемач како работник во шоу-бизнисот. Отсекогаш сум имал желба да се занимавам со алтернативна медицина. Ја сакам оваа мешавина со природата 20 години. Ние правиме природни лекови за детоксикација, вијагра. Ги испробав сите мои производи и се осигурав дека тие ја имаат својата магија и вистинската мерка за некоја личност. Во вишокот време за време на короната , се прашував што друго можам да правам, така се појави идејата и сигурен сум дека сум на вистинскиот пат – рече Кеба, чии производи ги воодушеви сите што ги испробале.

– Пријателите ги пробаа, како и семејството и сите се задоволни. Што се однесува до машката популација, вие знаете што пробаа најмногу. Подготвуваме и капки за релаксација наскоро, но морам прво да ги пробам за да се осигурам дека производот е добар. Никогаш не треба да си играте со природата, а ова е вистинската комбинација – рече пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris