Кеба се огласи за нив прв пат по шпекулациите дека се разведуваат: Кеба откри дали Северина му е се уште снајка! Ова го чекаа сите!

1 март, 2021
20210228_223105

Оваа сабота водителката Ирина Вукотиќ, пејачот Слободан Слоба Радановиќ, актерката Маријана Мишиќ, пејачот Драган Којиќ Кеба и пејачката Ивана Петерс беа гости во емисијата „Магазин Ин“ на телевизијата „Пинк“, кај домаќинката и авторката и водителката Сања Маринковиќ. Тие говореа на тема „љубовта не треба да се разбира, туку само да се покажува“.

Откако на водутелката и рече да го најави како „невработен пејач“, Драган Којиќ Кеба откри како се чувствувал кога се оженил со сопругата Оља.

-Се омажив на дваесет и шест години и првото размислување, првиот и вториот ден од бракот беше, што ќе правам со Оља цел живот, ме фати паника, во секоја смисла. Да се ​​запре животот на момчето е најтешката одлука. Плачев кога се оженив, но сето тоа беше од срце – истакна Кеба.

-Кога сонував да се оженам за прв пат, бев среќен што не е вистина. Па момци, одете со срцето, без трепет, бидете свои и бидете џентлмен – рече Кеба.

И на прашањето „Дали е сè уште свекор?“ тој даде интересен одговор.

-Сепак да! Јас не се мешам тука, тоа е нивниот живот – заклучи Кеба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi