Ќе живеат во дом кој е цел во злато – сестрата на Богдана Ражнатовиќ ќе има еден детаљ во вилата што го нема ниту Цеца! (ФОТО)

25 март, 2021
bogdana

Бојана Родиќ и Мирко Шијан ова лето ќе станат родители за прв пат, а кога приновата ќе пристигне во домот тие ќе продолжат да живеат во домот на пејачката Гоца Божиновска.

Бојана се преселила од родниот Тител во големата куќа на нејзиното момче која се смета за една од најголемите и најубавите во тоа место

Она што соседите можат да го забележат од надвор е дека станува збор за голем имот ограден со високи ѕидови и дека има сигурносни камери на секој чекор.

Во вилата има голем базен во кој семејството ужива во текот на летото.

Во домот пејачката се пресели откако се омажи за Зоран Шијан кој е убиен пред 22 години во центарот на Белград.

Таа во него живее заедно со својот син и ќерка.

Инаку фановите се шегуваат дека Бојана ќе има можност да ужива во отворен базен, додека тоа Богдана го нема во вилата на Цеца, бидејќи пејачката има само внатрешен базен кој неодамна го направија.

Преземено од kurir.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris