ЌЕРКАТА НА АЦА ЛУКАС ДЕНЕС ПОЛНИ 10 ГОДИНИ Викторија доби подарок кој ја воодушеви! (ВИДЕО)

27 август, 2021
Screenshot 2021-08-27 205556

Како таа да бирала!

Соња Вуксановиќ и Аца Лукас се венчаа во 2010 година, а официјално се разведоа во 2019 година, иако се разделија уште во 2017 година.

Тие ја имаат ќерката Викторија, која денес наполни 10 години. Родителите, се разбира, го прославија роденденот на својата сакана како што треба, а таа доби и подарок, за кој се чини дека многу ја израдувал.

Имено, таа доби црна кожена јакна што и се допадна толку многу што веднаш ја облече и не ја соблече до крајот на прославата на роденденот, а тато и го честиташе роденденот на Инстаграм со следниве зборови:

– Среќен роденден на мојата миленичка.

На Инстаграм, Соња сподели дел од денешната атмосфера, а како изгледаше се, можете да погледнете во видеото подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi