Ќерката на Чолиќ покажа колку е згодна: Уна во провокативен костим за капење, сите гледаат во нејзиното деколте

16 август, 2021
una-colic-7-830x0

Досега, ќерката на Здравко Чолиќ сподели неколку фотографии кои го одземаат здивот

Популарниот пејач Здравко Чолиќ и неговата сопруга Александра се во брак две децении, а нивната постара ќерка Уна Чолиќ е активна на социјалните мрежи и има голем број следбеници кои редовно ги коментираат нејзините фотографии.

И овој пат таа го привлече вниманието на своите фанови на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, Уна се наоѓа во Хрватска, а очигледно одлично се забавува и ужива во секој момент во текот на овие топли денови.

Таа позираше во многу провокативен костим за капење со големо деколте, а облините дојдоа до израз.

Досега, ќерката на Чолиќ сподели грст фотографии кои го одземаат здивот, некои од амбиентот, некои од неа во бикини…

„Преубава си, како и секогаш“, „Овој костим за капење ти стои совршено“, „Ти си вистинска кукла, Уна“, „Изгледаш многу негувано“, се само дел од коментарите под објавата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi