„Кога ќе се претворам во Северина“: Најлудото издание до сега! (ВИДЕО)

27 февруари, 2021
сесе

Северина Којиќ реши да ги израдува своите обожаватели со новиот документарец наречен „Кога ќе се претворам во Северина“, кој ги следи подготовките за концертот што го одржа во 2009 година во белградската арена.

Камерите ја следеа на проби, во разговори со играчи, соработници, музичари, но има и снимки кога пејачката се релаксира, па беше снимен момент од масажа во познат хотел.

Исто така, беа снимени дискусии со нејзиниот менаџер Томислав и беше снимен момент кога Северина беше многу лута поради прашината на сцената. Покажани се некои детали зад сцената, а најинтересен снимен момент е оној кога на сцената се појави Славко Саиновиќ, тогашниот вереник на популарната пејачка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi