КОГА ЌЕ СЕ СРЕТНАТ ДВЕ ЛАВИЦИ: Фотографијата на КАРЛЕУША и МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ која го сруши ИНСТАГРАМ, сè пука од СЕКСАПИЛ! (ФОТО)

28 јули, 2021
2661501_pavlovickarleusa_ls

Пејачките Јелена Карлеуша и Милица Павловиќ направија општа збрка на социјалните мрежи.

Имено, Карлеуша и Павловиќ се појавија на фотографија на Инстаграм профилот на Карлеуша во раните утрински часови, а Јелена во описот на фотографијата објасни дека станува збор за ноќно излегување. Фотографијата собра скоро 100.000 лајкови за помалку од 24 часа.

Карлеуша позираше во мини син фустан со светки, додека Милица се одлучи за зелен краток фустан. Нивните следбеници воодушевено ги прокоментираа овие нивни изданија, а со оглед на тоа што претходно соработуваа, многумина во коментарите бараа дуетска песна.

Jelena Karleuša, Milica Pavlović

„Кога ќе се сретнат две лавици“, „Преубави“, „Убавици“, „Сакаме дует“, „Кога ќе има дует“ – ова се само некои од коментарите кои постојано се нижат под објавата на Јелена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi