„КОГА СЕ РОДИ СЕ РОДИВ И ЈАС!“ Северина со песна од Балашевиќ емотивно му го честиташе роденденот на својот син Александар!

20 февруари, 2021
2237871_severina-igor-17032016-005_ls

Пејачката Северина Којиќ денес го слави најважниот датум во нејзиниот живот, раѓањето на нејзиниот син Александар, кого го доби со нејзиниот поранешен сопруг Милан Поповиќ.

Пејачката со емотивна порака на Instagram му го честиташе роденденот на наследникот, а фотографијата што ја објави ги воодушеви обожавателите.

Имено, Северина објави фотографија на која се гледа графите на Северина и Александар на идот на една куќа.

– Кога се роди, во Сплит вееше снег. Кога се роди, се родив и јас. Јас привремено не смеам да ја објавувам твојата слика, но графитот што стои на ѕидот на една куќа, кој штотуку го добив, сè уште не е забранет. Благодарам на добрите луѓе кои ми го испратија овој графит и благодарам на авторот… Среќен роденден, чудо мое – напиша гордата мајка.

Фотографијата е објавена во форма на видео запис, а во позадина се слуша песната на познатиот кантавтор Џорџе Балашевиќ, кој почина вчера поради последиците од корона вирусот. „ Uspavanka za dečaka “ е посебна за Северина, а таа своевремено ја пееше, па со задоволство ја изведуваше на своите настапи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi