КОЈ БИ РЕКОЛ ДЕКА ОВА Е ТАА: Еве како изгледала Дара Бубамара од почетокот на нејзината кариера! (ФОТО)

21 март, 2021
126316_dara-bubamara-211923-photo-e-stock-caslav-vukojicic_f

Пејачката Дара Бубамара е една од најатрактивните пејачки на естрадата.

Освен со хит-песните, Дара е во центарот на вниманието и поради провокативниот изглед, бујните гради и врската со помладото момче.

Пејачката е на сцената веќе две децении, а на почетокот на својата кариера ѝ се претстави на публиката со своето целосно име и презиме, додека прекарот Дара Бубамара го доби дури подоцна.

Во тоа време важеше за симпатична девојка од соседството, ја нарекуваа и „плави зврк“, а потоа беше сосема поинаква, не веруваме дека некогаш би помислиле дека лицето на фотографијата е само една од најскандалозните пејачки.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris