Кој би рекол: Вака Драган Бјелогрлиќ и Лепа Брена го поминуваат времето во МАЈАМИ! (ФОТО)

15 февруари, 2021
драги

Брена и Боби уживаат во Мајами во друштво на Драган и Маја Бјелогрлиќ. Имено, Драган Бјелогрлиќ и неговата сопруга Маја слават 25 години брак, а по тој повод, актерот ја однесе подобрата половина во Мајами.

Тие престојуваа во еден од поскапите хотели, каде сместувањето е околу илјада евра на ден. Сместено е на крајбрежјето, има приватна плажа, каде што Бјелогрлиши може да ужива цел ден.

Престојот во Флорида го искористија и за да го посетат братот на Маја, Лука, кој живее таму подолго време, но и да се дружат со Лепа Брена и нејзиниот сопруг.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi