КОЛАБИРАЛА! Теодора Џехверовиќ со фотографија од БОЛНИЦА ЈА ЗАГРИЖИ ЈАВНОСТА! Еве за што станува збор! (ФОТО)

30 јули, 2021
Screenshot 2021-07-30 212735

Ќе мора да посвети повеќе внимание на своето здравје!

Младата пејачка Теодора Џехверовиќ работи многу во последните денови, а некои нејзини колеги објавија и фотографии од преполна дискотека во која таа настапувала.

Сепак, одеднаш во јавноста се појави веста дека пејачката завршила на инфузија. Исто така, на социјалните мрежи многумина можеа да видат дека Теодора завршила во болница, а сега е откриено што и се случило.

Многумина беа загрижени дека пејачката ќе ги одложи своите настапи, но за среќа на нејзините обожаватели, портпаролот на Теодора за јавноста проговори и изјави дека таа е добро. Откри дека Теодора е истоштена и дека примала само доза витамини преку инфузија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi