КOЛКУ Е ВИТКА Јелена Карлеуша повторно провоцира

26 јули, 2021
jelena-naslovna

Се чини дека фотографијата на Јелена стана вистинска мотивација за многу обожаватели, бидејќи тие од минута во минута испраќаат позитивни пораки коментирајќи колку е убаво да се види жена на нејзина возраст, која толку многу се грижи за своето тело.

Таа сака брендирани крпи и не е тајна. Chanel, Prada, Gucci, Louis Vuitton се само некои од светските брендови чии примероци се наоѓаат на полиците на луксузната гардероба на српската пејачка Јелена Карлеуша. Но, освен луксузната гардероба, пејачката сака да го покажува и своето витко тело, па затоа често се појавува на концерти во комбинации што откриваат повеќе отколку што покриваат, а исто така сака да го користи секој слободен момент за да ги покаже своите облини.

Тоа го стори и овој пат, па на социјалните мрежи објави фотографија на која позира во костим за капење. Покрај тоа што покажа совршено витка фигура, Јелена докажа дека е многу флексибилна, а фановите со ентузијазам ги коментираа нејзините импресивни движења.

Фотографијата на Јелена се чини стана вистинска мотивација за многу обожаватели бидејќи од минута во минута испраќаат позитивни пораки коментирајќи колку е убаво да се види жена на нејзина возраст која толку многу се грижи за своето тело. Но, има и такви кои веруваат дека за нејзиниот изглед се задолжени само естетски хирурзи и експерти кои ракуваат со какви било алатки во Фотошоп.

Следејќи го примерот на светските лица, Јелена не обрнува премногу внимание на негативните коментари, па затоа не влегува во понатамошни дискусии со бројните хејтери. Пред неколку години, таа беше позната и како жена која има неколку илјади луѓе на нејзината блок листа, така што постои можност неколку нови да бидат на таа позната листа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi