КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ИЛИ ВРВКА ПРЕКУ ИНТИМНИОТ ДЕЛ? Карлеуша ја преживува „ЛЕТНАТА ТАГА“ во ТОПЛЕС – никогаш ПОПРОВОКАТИВНА (ФОТО)

4 август, 2021
screenshot_from_2021-08-03_08-56-17

Температурата се зголемува веднаш штом се појави на плажа.

Јелена Карлеуша е позната како некоја која работи многу, но и како некоја која знае да се награди со луксузен и повеќе од заслужен одмор од обврските. Така, пејачката моментално ужива во последните денови од летниот одмор во Турција, а во исто време собира енергија за закажаните настапи во Будва и Нови Сад.

Иако целиот регион го погоди голема жештина, врз основа на објавите на Јелена на социјалната мрежа Instagram, нам ни се чини дека температурата ќе се покачи до одреден степен каде и да се појави пејачката со згодното тело и провокативни комбинации на облека.

Овој пат, Карлеуша објави слика на која лежи на плажа со црн шешир на главата и со необичен и провокативен костим за капење кој открива повеќе отколку што покрива. Костимот за капење се состои од тенка лента што го покрива најинтимниот дел од позадината, а ја открива бујната задница. Горниот дел не ѝ требаше на пејачката бидејќи се сончаше топлес.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi