КРИСТИЈАН ГОЛУБОВИЌ одлучи да се разведе? Тој ги откри ДЕТАЛИТЕ за бракот со Ивана: „Таа ми се закани, ме понижи!“

25 март, 2021
кики

Кристијан Голубовиќ моментално престојува во реалното шоу Задруга, каде најблиските му испраќаа работи, а по тој повод им се обрати на семејството и фановите и откри детали од врската со сопругата Ивана, кои не беа познати до сега.

Ме трогна се што добив. Милјана ми пречеше, но јас сум навистина среќен. Јас не го покажувам тоа, многу работи се случија, јас сум полн со впечатоци, па затоа не споделувам со другите. Се затворив внатре. Само што имаше интересна игра. Ќе видиме што ќе се случи. Сакам да им се заблагодарам на сите, особено на админите и на мојата кума. Ви благодарам многу за сè, на сите вас. Ви благодарам за сè што правите – започна Голубовиќ.

Kristijan Golubović

Денес дадов некои мислења, некои луѓе ме нервираат, но не како порано. Нема да кажам ништо лошо. Гледате, имам контакт со Милјана, па не … Знам дека не е во ред, ја познавам како злобна двојка. Како Маја … Но, не можам кога ќе побараат нешто. Ја чувам Тара на растојание, особено после ова со Ша. Јас не го поддржувам тоа. Немам поголеми проблеми. Имам луди соништа, повторно трчам, повторно скокам … Супата ме храни на сериозен начин, крадам слатки, но не пијам газирани пијалоци како порано. Понекогаш грешам, затоа пијам неколку пива, повеќе од досада. Не знам што да ти кажам – рече Голубовиќ, па ја спомна и сопругата Ивана.

Kristijan Golubović

Гледам дека мислиш на мене и знам дека те сакам многу. Не знам како да кажам благодарам. Потрудете се да победите и да ви ја посветите таа победа. Да не бевте вие, одамна ќе заминев. Не бев добар со Иван, таа ме бандираше за сè и за Милјана, Драган, Александар … Ме навредуваше, ми се закануваше, ме понижуваше. Навикнав да ме критикуваат моите најблиски … Мислев дека ќе ја фрлам Милјана во езерото за сите тие лоши работи … Се обидов да бидам стара христијанка. Те сакам, те сакам, ветерот е ладен. Се е променето. Кога треба да биде топло, ладно е … не знам што да ти кажам. Те сакам, те сакам. Твојот командант те сака – заклучи Кристијан Голубовиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris